پخش ویدیو

سپهر صنعت نگین

شرکت سپهر صنعت نگین با پشتوانه سال‌ها سابقه و تجربه سرمایه‌گذارن و مدیران مجرب خود در زمینه‌های مختلف کسب‌وکار، در سال ۱۳۸۵ پایه‌گذاری شده است. سرمایه‌گذاران و مدیران سپهر صنعت نگین تجربیات کسب شده طی سال‌های متمادی در زمینه‌های مختلف را برای پیشبرد هرچه بهتر و مفیدتر امور، به سازمان تزریق کرده‌اند.

برخی از مهمترین زمینه‌های فعالیت شرکت سپهر صنعت نگین به شرح زیر است:

۱ گروه نفت و انرژی

۲ گروه اجرای پایانه‌های نفتی

۳ گروه بانکرینگ

با توجه به نوع فعالیت‌های انجام شده، شرکت سپهر صنعت نگین تجربه کارآمدی در زمینه صادرات و واردات فرآورده‌های نفتی داشته و طی چند سال اخیر یکی از فعال‌ترین مجموعه‌های اسکله شهید رجایی بندر خلیج فارس بوده است. با توجه به سابقه‌ درخشان و فعالیت‌های گستره در زمینه‌های بازرگانی، خدماتی، ترانزیت و تجارت انواع فرآورده‌های نفتی فعال، بر آن شدیم تا همزمان با ایجاد و مدیریت مخازن ذخیره‌سازی و در نتیجه انبارش مواد نفتی، امکانات حمل و نقل ریلی، جاده‌ای و دریایی خود را گسترش دهیم تا خدماتی با کیفیت بالاتر ارائه کنیم. ارزش سازمانی شرکت سپهر صنعت نگین امانتداری و کارآمدی بوده و در این راستا نیز همواره تلاش شده تا بهترین خدمات به مشتریان عزیز و گرانقدر ارائه شود.

پیام مدیر عامل

شرکت سپهر صنعت نگین با هدف تأمین مواد اولیه کارخانجات تولیدی کشور عزیزمان و کمک به اشتغال‌زایی در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرد.
از جمله اولین فعالیت‌های شرکت می‌توان به تأمین انواع ورقه‌های فولادی جهت استفاده در خطوط نفت، گاز و پتروشیمی، تأمین انواع لوله‌های صنعتی مورد نیاز شرکت‌های قطعه ساز و در نهایت تأمین نیازهای شرکت ایران خودرو، سایپا و شرکت‌های تابعه اشاره کرد.
با توجه به کمبود مخازن نگهداری، ترانزیت و صادرات در بندر شهید رجایی، شرکت سپهر صنعت نگین در سال ۱۳۹۳ شروع به سرمایه‌گذاری و احداث پایانه نفتی با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی کشور نمود و در حوزه صادرات مشتقات نفتی ورودی موفق و اثربخش داشت. در سال ۱۳۹۶ نیز با یاری خداوند متعال و همیاری و همدلی متخصصان امر و همین‌طور همکاری پیمانکاران، پایانه‌ نفتی شرکت سپهر صنعت نگین به بهره‌برداری رسید.
این پایانه نفتی تاکنون توانسته ۸۰۰ هزار تن فرآورده‌های نفتی را صادر کند. صادرات این فرآورده‌ها، کمک بسیار بزرگی برای کارخانجات تولیدی داخل بوده که نیازمند خدمات بندری پیشرفته هستند.
شرکت سپهر صنعت نگین در حوزه سوخت‌رسانی به کشتی‌های عبوری در خلیج فارس نیز قدم بزرگی برداشته است. ما در اوج تحریم‌ها و با اعتماد امور بین‌الملل وزارت نفت ایران موفق به اخذ مجوز بانکرینگ شدیم و به این ترتیب توانستیم کمکی کوچک، برای بخش صادرات نفت کوره به صنعت دریایی باشیم.
شرکت سپهر صنعت نگین با استعانت از خداوند متعال و پشتکار و تلاش فراوان توانسته به اشتغال‌زایی بیش از ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم کمک کند. تیم ما با بهره‌مندی از نیروی جوان و با همفکری و همدلی مهندسین و مشاورین، به بیش از ۱۵ شرکت تولیدکننده فرآورده‌های نفتی خدمت رسانی کرده و برای بارگیری محصولات نیز بیش از ۱۶۰ کشتی نفتی را در اختیار دارد. و این تنها بخشی از دستاوردهای شرکت سپهر صنعت نگین طی سال‌های گذشته است.
اینجانب موفقیت یک شرکت یا سازمان را در یک‌صدایی و هماهنگی تمام اعضاء و عناصر آن می‌دانم که همچون چرخ‌دنده‌های یک ساعت دقیق، علاوه‌بر حرکت کردن در مسیر موفقیت و رسیدن به هدف، برخوردی با هم نداشته و موانع را از سر راه یکدیگر برمی‌دارند.
شرکت سپهر صنعت نگین به منظور دستیابی به اهداف خرد و کلان خود همواره در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم برداشته و اخلاق حرفه‌ای، ابتکار و نوآوری، کارفرما مداری و البته احترام به حفظ محیط زیست را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.